NATELO – Kofola

NATELO – Kofola

Do Kofoly přišel nový člen. Jmenuje se NATELO a je první i poslední svého druhu. Jako jediný nápoj v lahvi se totiž prodává zahřátý na teplotu 37°C, která je optimální pro lidské tělo. Kofola nás proto oslovuje s jasným cílem- jedinečnému výrobku navrhnout i jedinečný styl komunikace.

Právě teplota nápoje nás inspiruje k tvorbě „pleteného“ designu lahví, do kterého oblékáme i speciální tepličky v nichž se nápoj uchovává. Z designu vycházíme i při tvorbě stránek www.natelo37.cz, moderních scrollovacích webovek s propracovaným interaktivním designem i uživatelskou přehledností.

Abychom podpořili návštěvnost webu, zahajujeme online kampaně využívající PPC reklamy. Ty vytváříme v dvojjazyčné formě pro Česko a Slovensko, díky čemuž především na slovenském trhu dosahujeme vynikajících výsledků. S PPC to umíme, a proto se i s velmi nízkou cenou za proklik dostáváme nad hranici 4 milionů zobrazení. Využívání těchto reklam kombinujeme s google inzeráty, které nám pomáhají dostat se na první příčku ve vyhledávání. A efekt na návštěvnost webu? (hned pod textem počet návštěv na webu).

Spolu s propagací oficiálních stránek věnujeme pozornost i budování komunity na faceboku, kam se nám ve velmi krátké době daří upoutat téměř 9 000 aktivních uživatelů.

Nezůstáváme však pouze na internetu! Natelo je sezónní výrobek a tak se i my vyrážíme v zimě ven a realizujeme eventy napojené na horská střediska v Česku a na Slovensku. Samotné eventy dosahují vysoké popurality, což podporujeme i propojením s NATELO facebook komunitou.